Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

zamknij
Wszystkie bestsellery
Pierz i susz oszczędnie LikeABosch
Pierz i susz oszczędnie LikeABosch

Pierz i susz oszczędnie LikeABosch

Akcja obejmuje sprzedaż premiową wybranych modeli suszarek do ubrań i pralko-suszarek marki Bosch i Siemens, tj. urządzeń wymienionych powyżej (dalej: „Urządzenia”) i polega na przekazaniu premii w postaci bonu zakupowego do sklepu zalando.pl (dalej „Bon”). Bon ma formę kodu przesłanego w wersji elektronicznej. Wartość Bonu zależy od modelu zakupionego w Czasie Trwania Akcji Urządzenia, zgodnie z powyższymi punktami
W celu dokonania Zgłoszenia należy wypełnić prawidłowo formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.bosch-home.pl poddając potrzebne informacje
- akcja skierowana tylko do konsumentów
- organizatorem Akcji jest BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o.
- akcja jest organizowana na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
- w przypadku gdy Pula Bonów wyczerpie się przed upływem Czasu Trwania Akcji, Organizator może wcześniej zakończyć Akcję.
- bony są realizowane przez BSH
Więcej informacji u sprzedawcy Telefon: 665 123 400, 665 609 605
Promocja trwa od 15.02.2022 r. do 15.04.2022 r. lub do wyczerpania puli kart. Termin nadsyłania zgłoszeń do 15.05.2022 r.
*Wartość karty zależy od modelu urządzenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku