Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

zamknij

S-studio - zakupy w internecieDostępność towarów 

Informacja o dostępności towarów pozwala naszym Klientom na wygodne zaplanowanie zakupów. Klient wie, w jakim przedziale czasowym może się spodziewać dostawy przesyłki, co daje mu uczucie komfortu i profesjonalnej obsługi. 

Dostępność towarów na stronie 

Całkowity czas realizacji zamówienia składa się z 3 części: czas określony przez termin "Dostępność" oraz czas przesyłki kurierskiej. Czas realizacji zamówienia liczony jest od chwili przesłania zmiany statusu zamówienia na "Przekazano do realizacji". Dostępność towarów w naszym sklepie różni się w zależności od asortymentu. Informacja odnośnie dostępności danego towaru podana jest na jego indywidualnej stronie. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia przedłuży się ponad podany na stronie, Handlowiec S-Studio skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia. 

jest w magazynie -  Oznacza, że maksymalny czas do wysłania towaru może wynieść od 1 do 2 dni roboczych, przy czym jest to czas maksymalny. Zazwyczaj towary o takiej dostępności wysyłane są na drugi dzień. 

 

1-6 dni -  Czas realizacji zamówienia może wahać się od 1 do3 dni. Ta dostępność dotyczy w większości towarów tzw. "dużego AGD", czyli lodówek, pralek, piekarników itd. oraz droższego sprzętu RTV, takiego jak telewizory projekcyjne lub plazmowe. 
Na zamówienie Część towarów dostępna jest na zamówienie, co oznacza że czas realizacji zamówienia ustalany jest w momencie jego złożenia, o czym Klient informowany jest przez Handlowca S-Studio. Po przeanalizowaniu warunków realizacji zamówienia, decyzja o zaniechaniu realizacji zamówienia, nie wiążę się z koniecznością przechodzenia procedury zwrotu środków finansowych. Jeżeli Klient podejmie decyzję o zakupie towaru na zamówienie, zostanie ono przekazane do realizacji po wpłynięciu środków finansowych. 
Niedostępny Status ten występuje przy towarach, które są tymczasowo niedostępne. Jednak pozostają one w ofercie sklepu, ponieważ ich sprzedaż może być wznowiona

Nie ma - Status ten występuje przy towarach, które są tymczasowo niedostępne. Jednak pozostają one w ofercie sklepu, ponieważ ich sprzedaż może być wznowiona.

Śledź nas na Facebooku