Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

zamknij

S-studio - zakupy w internecie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dajemy Państwu wiele możliwości zapłaty za zamówiony towar. 

Sprzedaż ratalna -Zakup towarów na raty w S-Studio realizowany jest w kilku prostych krokach. 
Przy składaniu zamówienia na wybrany towar należy wybrać sposób płatności - zakup ratalny. BNP Paribas

Przelewy elektroniczneobsługuje system Przelewy24

Płatność kartą operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań  Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.


Płatność za pobraniem - Płatność za pobraniem daje Państwu możliwość dokonania zapłaty za zamówienie w momencie jego doręczenia przez kuriera firmy spedycyjnej. Kurier nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ponad sumę danej przesyłki, na którą składają się: wartość zamówionego towaru, koszt transportu.

Płatność przelewem na konto - Płatność przelewem na konto jest najprostszą formą płatności w sklepie S-Studio.com.pl. Po poprawnym przejściu procesu zamówienia i wyborze opcji "Płatność przelewem na Konto" system wysyła generowany automatycznie e-mail z numerem konta, na które należy wykonać przelew na sumę zamówienia podaną w e-mailu.

Prosimy o wykonanie przelewu dopiero po potwierdzeniu przez pracownika sklepu dostępności produktu.

Przelewu można dokonać z każdego banku, Poczty Polskiej bądź z banku internetowego. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie wpłynięcia środków na konto S-Studio.com.pl 

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia wygenerowanego przez sklep.


Płatność przelewem na konto nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi opłatami z tytułu obsługi płatności.

Nr konta: PKO BP  65 1020 3176 0000 5602 0075 5249

                  S-Studio Sp. z o. o.

                  20-445 Lublin ul. Zemborzycka 59c

Śledź nas na Facebooku